Гороскоп

Гороскоп 24-30 листопада

Овен
Приділіть увагу фінансовим справам. Контролюйте емоції, щоб не шкодувати про наслідки. Ви будете сповнені енергії і бажання все поліпшити. Не найкращий час для починань та зустрічей. Приділіть час другій половині.


Телець
Сприятливий час для налагодження мостів і примирення. Наприкінці тижня приділіть увагу і час друзям і родині. Можливий приємний сюрприз.


Близнюки
Вигідно складуться грошові операції. Наприкінці тижня очікуються незаплановані витрати. Вам можуть відмовити в допомозі. Приділіть більше уваги коханій людині.


Рак
Можливі проблеми матеріального характеру, контролюйте свої витрати. Намагайтеся проявляти коректність в спілкуванні з оточуючими.

 

Лев
Якщо у вас є застарілі проблеми, можете знайти способи їх вирішення. Рішення важливих справ краще перенести на інший час. Будьте уважними та обережними.


Діва
Очікуються зміни. Справи можуть принести прибуток. Намагайтеся вирішити фінансові справи, сплатити податки і роздати борги. Вірогідні конфлікти з рідними.


Терези
Не варто прискорювати хід подій і кардинально щось змінювати. Наприкінці тижня добре обмірковуйте ваші слова і вчинки. Не завадить зняти напругу. На користь підуть фізичне навантаження та йога.


Скорпіон
Гарний час для налагодження зв'язків і з'ясування стосунків. Фінансові справи перенесіть на інший час. Не йдіть на поводу у почуттів. Приділіть увагу своєму здоров'ю.


Стрілець
Період принесе зміни в справах. Проявляйте уважність і будьте обачні у фінансових питаннях. Бережіть здоров'я.


Козеріг
Слід проявляти більше рішучості і сконцентруватися на вирішенні важливих питань. Не піддавайтеся ліні і присікайте в собі неуважність, щоб не звести нанівець всі ваші досягнення. Очікуються приємні зміни і несподівані новини.


Водолій
Не здавайтеся на досягнутому і всі справи вдаватимуться. Період обіцяє бути плідним. Прислухайтеся до внутрішнього голосу.


Риби
Не відкладайте на майбутнє хвилюючі вас проблеми. Вдалий час для вирішення важливих питань, в тому числі і особистого характеру. Зверніть увагу на свій раціон і стан свого здоров'я.