Гороскоп

Гороскоп на 25-31 травня

Овен
На цьому тижні прислухайтеся до того, що відбувається навколо. День надасть шанс зібрати інформацію з якогось важливого питання, почути цінну пораду або хорошу ідею. На початку тижня намагайтеся позбутися вантажу, який тягне назад і заважає розвиватися. Змініть стиль поведінки, зверніть увагу на свої манери.

Телець
Життєвий потенціал буде на високому рівні. Можливо, вам доведеться вирішувати не тільки домашні, але і особисті проблеми, а це відсуне інші справи на другий план. В п'ятницю ви будете схильні до неорганізованості. Більше того, ваша неорганізованість буде раз у раз плутати карти не тільки вам, а й оточуючим. Можливі проблеми, пов'язані з грошима.

Близнюки
Гарний час для налагодження зв'язків і вибудовування відносин. Намагайтеся в спілкуванні проявляти такт і дипломатію. Можна укладати угоди і підписувати документи. Важливо діяти згідно з планом. Вечір суботи бажано провести у колі сім'ї.

Рак
Напружений і важкий період. У понеділок дрібниці можуть виводити з себе, не виключений обман або шахрайство. В середині тижня можливі неприємності з документами. До кожної проблеми, яка виникне, намагайтеся розумно знайти конструктивні рішення. Найімовірніше вам доведеться бути в перших рядах і на роботі, і вдома.

Лев
Чудовий час для самовдосконалення. Але будьте обережні - ви можете прийняти бажане за дійсне. Під кінець тижня не рекомендується приймати важливі рішення і здійснювати великі покупки. Намагайтеся уникати зайвої серйозності і суворості. Більше уваги звертайте на позитивні моменти.

Діва
Цього тижня намагайтеся контролювати надмірну дратівливість і мінливий настрій. У вас є хороший шанс зробити багатшим свій внутрішній світ. Приділіть час спілкуванню з цікавими людьми і новим знайомствам. Очікуються грошові надходження.

Терези
Не найкращий період для покупки техніки, початку ремонту або зміни іміджу. Намагайтеся не переохолоджуватися, можете захворіти. Не варто позичати гроші. У середу бажано уникати важкої фізичної праці та ризикованиї підприємств. Не варто відправлятися в подорожі. Приділіть час рідним і близьким людям.

Скорпіон
На початку тижня варто відмовитися від зайвого спілкування. У вівторок не слід позичати гроші. Уникайте фінансових справ з друзями. В кінці тижня вам потрібно бути рішучішими, бійцівські якості допоможуть вам подолати труднощі.

Стрілець
Вдалий час для активних дій і рішучих кроків у бізнесі. Гарний час для примирення. Побільше уваги присвятіть собі, своєму здоров'ю. Вихідні присвятіть рідним і дорогим вам людям.

Козеріг
В цей період ви можете відкрити в своєму житті нову сторінку або знайти нові шляхи для вирішення звичних проблем. Можливі несподівані звістки, які внесуть корективи у ваші плани. Проведіть більше часу з сім'єю. Субота гарний час для оновлення гардеробу.

Водолій
Цього тижня ви зможете показати свої таланти в професійній сфері діяльності. Ви здатні вирішити багато справ. Будьте обережні з бажаннями. Не варто хапатися за нову справу, не закінчивши стару. Ближче до вихідних приділіть увагу здоров'ю. Можуть проявитися якісь "сюрпризи".

Риби
Будьте відповідальні і уважні на роботі і вас чекатиме фінансове благополуччя. Уникайте суджень і індивідуальної роботи. Намагайтеся зосередитися на вирішенні важливих завдань. Забудьте про почуття ліні - це ваш ворог номер один.